Today is a perfect day for a perfect day
Tokrat so za naše učiteljice nastale takšne zahvalnice. Tri so šle v glasbeno šolo, ena pa še gre v sredo v osnovno šolo.
Lep zaključek šolskega leta ;)!
Hvala za obisk in komentar :)
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Hvala za obisk in komentar :)