ponedeljek, 22. junij 2026

Zahvalnice

 Tokrat so za naše učiteljice nastale takšne zahvalnice. Tri so šle v glasbeno šolo, ena pa še gre v sredo v osnovno šolo. 



Prijavljam v Veselo hiško:vrtnice

Lep zaključek šolskega leta ;)!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Hvala za obisk in komentar :)