Tokrat so za naše učiteljice nastale takšne zahvalnice. Tri so šle v glasbeno šolo, ena pa še gre v sredo v osnovno šolo.
Prijavljam v Veselo hiško:vrtnice.
Lep zaključek šolskega leta ;)!
Today is a perfect day for a perfect day
Tokrat so za naše učiteljice nastale takšne zahvalnice. Tri so šle v glasbeno šolo, ena pa še gre v sredo v osnovno šolo.
Lep zaključek šolskega leta ;)!
Mislim, da je tale voščilnica prva božična letos... vse je bilo že izrezano in zibajoča Craftalnica me je kar vabila, da zazibam še Dete v jaslih...