nedelja, 31. maj 2026

Mak2

Hvaležna za nekoliko bolj umirjeno nedeljo, mi je uspelo narediti nekaj voščilnic, ena izmed teh je tudi tale, z makom za v Veselo hiško


Ob hišah še vedno opazujem mak in se vedno znova sprašujem, kje dobiti seme? Kje ga kupite ve? V trgovini ga nisem zasledila...

Lep večer!

torek, 19. maj 2026

Ovčke

 Mislim, da je tale voščilnica prva božična letos... vse je bilo že izrezano in zibajoča Craftalnica me je kar vabila, da zazibam še Dete v jaslih... 


Prijavljam tudi v 52CCT, po dolgem času. Tokratna tema so živali - pri meni ovčke na pašniku:).
Slika res ni lepa, dan sem zamudila... 

Lep večer!

nedelja, 10. maj 2026

Nedeljski

Današnje dopoldne je bilo ravno pravšnje za mini ustvarjanje po naročilu. Ena poročna z maki, za Veselo hiško.


In ena zibajoča za Craftalnico, za novorojenčka Izaka.


Vse šablone so od Najlepšega para, razen velikega srca na prvi voščilnici. 

Lep pričetek tedna!