Today is a perfect day for a perfect day
Dobro si izkoristila nedeljsko dopoldne. Obe voščilnici sta zelo lepi. Hvala, ker z eno sodeluješ v CRAFT-alnici.
Lepo si ustvarjala. Hvala, ker z zibajoco se voščilnico sodeluješ v CRAFT-alnici.
Čudovito zibajočo se voščilnico si naredila :-))Vesela sem, da ustvarjaš z nami v CRAFT-alnici ❤️
Hvala za obisk in komentar :)
Dobro si izkoristila nedeljsko dopoldne. Obe voščilnici sta zelo lepi. Hvala, ker z eno sodeluješ v CRAFT-alnici.
OdgovoriIzbrišiLepo si ustvarjala. Hvala, ker z zibajoco se voščilnico sodeluješ v CRAFT-alnici.
OdgovoriIzbrišiČudovito zibajočo se voščilnico si naredila :-))
OdgovoriIzbrišiVesela sem, da ustvarjaš z nami v CRAFT-alnici ❤️